OSŁONY na miarę Twoich potrzeb

O NAS

SHADE SYSTEM jest dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku osłonowym. Poprzez działanie w branży od 2005r zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności które są gwarancją profesjonalnego wykonania oferowanych przez nas produktów i usług. Korzystając z naszych usług gwarantujemy Państwu:

DOŚWIADCZENIE:

W ciągu przeszło 12 lat pracy w branży osłonowej zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności dzięki którym możemy świadczyć profesjonalne usługi na każdym etapie współpracy. Począwszy od kluczowego doradztwa w którym nasze doświadczenie i wiedza pozwolą na idealne dopasowanie produktu bądź usługi do potrzeb klienta. Aż do montażu w którym nabyte doświadczenie i umiejętności na przestrzeni przeszło dekady pozwolą na profesjonalną instalację z użyciem profesjonalnych narzędzi przez doświadczony personel. Wszystko to sprawi, że oferowane systemy osłonowe będą Państwu służyły przez długie lata.

JAKOŚĆ:

Na przestrzeni lat poprzez niezliczone ilości szkoleń, spotkań i targów branżowych oraz badania dostawców a przede wszystkim wieloletniej pracy na produktach wyselekcjonowaliśmy najlepsze z nich i zawarliśmy w ofercie Shade System. Zrobiliśmy wszystko co możliwe by oferowane produkty były najwyższej jakości i cieszyły użytkowników nie tylko atrakcyjnym wyglądem ale również najwyższą jakością wykonania i trwałością. Gwarantujemy że oferowane Państwu produkty są najwyższej jakości pochodzą od najlepszych producentów o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku co zapewnia solidne wykonanie produktów oraz daje stabilizację dostępności produktów i komponentów przez długie lata.

GWARANCJA:

Pewni jakości i profesjonalności oferowanych przez nas produktów i usług gwarantujemy niezawodne działanie przez co najmniej  3 lata. Natomiast na wybrane produkty gwarancja opiewa nawet na 5 lat.

SERWIS:

Oprócz współpracy przy nowych produktach oferujemy Państwu również usługi serwisu pogwarancyjnego. Wymiany tkanin, naprawy i konserwację systemów osłonowych. Dotyczy to wszystkich produktów z naszej oferty jak również większości z dostępnych na rynku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie naprawić prawie każdy system osłonowy, oczywiście w ramach opłacalności wykonania napraw.

Sprawdź nas, z największą przyjemnością udowodnimy nasze atuty na darmowym pomiarze. 
 Zapraszamy do współpracy.

 

tel. +48 508 611 814
Warszawa
Facebook
© 2017-2019 www.shadesystem.pl | polityka prywatności »
projekt i wykonanie: E-HO - agencja reklamowa - Mińsk Mazowiecki

Promocje

Skorzystaj z darmowego pomiaru.
Skorzystaj z promocji jesiennych.Dowiedz się więcej